←back to Blog

🚀 Internet od Satrent na Drift Masters European Championship!

Na PGE Narodowym historia została napisana podczas zawodów Drift Masters European Championship 2023! Nie tylko ze względu na nowy światowy rekord publiczności i zwycięstwo Conor Shanahana, ale także dzięki rewolucyjnej technologii internetowej od Satrent! 🌐🚀

Zaplecze techniczne tych wspaniałych zawodów obsługiwane było przez internet satelitarnego Starlink od Satrent! Najlepszy z Polaków, Paweł Korpuliński, zajął trzecie miejsce, a kibice na trybunach byli świadkami niesamowitych pokazów i ceremonii.

Ambasador wydarzenia, znany Youtuber Budda, przygotował wyjątkowy pokaz, który wzbogacił doświadczenie fanów. Miotacze ognia, skaczący motocykliści i biało-czerwona kartoniada na trybunach były doskonale widoczne dzięki błyskawicznemu internetowi od SatRent!

Podium zawodów prezentowało się imponująco:

  1. Conor Shanahan (Irlandia)
  2. Lauri Heinone (Finlandia)
  3. Paweł Korpuliński (Polska)

Zakończenie wydarzenia upiększył efektowny pokaz pirotechniczny, a Satrent z dumą był częścią tego historycznego wieczoru, dostarczając technologię, która pozwoliła na bezproblemowe połączenie z internetem!

🌟 Dlaczego Satrent na Twoim evencie?

  • Szybkość i Niezawodność: Technologia Starlink gwarantuje błyskawiczne i stabilne połączenie!
  • Profesjonalizm: Jesteśmy liderem w wynajmie Starlink w Polsce!

Zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty i doświadczenia różnicy, jaką może wprowadzić Satrent na Twoim evencie! 👉 Odkryj Satrent!